*

PlusOnline, de website van Plus Magazine
Ja, ik neem een abonnement op Plus Magazine en betaal €30 via automatische incasso.
AANHEF
Het abonnement loopt tot wederopzegging en geldt alleen binnen Nederland. U gaat hiermee akkoord met de leveringsvoorwaarden (zie colofon of www.plusonline.nl/leveringsvoorwaarden)

Nu op Eten & Drinken

Sonja's Culinaire hoek



Sonja van de Rhoer

Archief


De mooiste Noorse Fjorden
Ontdek de Noorse fjorden tijdens deze 13-daagse cruise
Kies uw eigen kajuit!

Zuurkoolschotel met kardemom en kaneel

Door: Sonja van de Rhoer
We hebben niet altijd zin en tijd om lang in de keuken te staan. Een ovenschotel is ideaal om voor te bereiden, of… maak er gelijk twee en vries er eentje in voor een later tijdstip.

Om te kunnen reageren dient u eerst in te loggen:
gebruikersnaam
wachtwoord
 

Gepost door rhoer000 op Zaterdag 13 Februari 2010 11:03:26
de schotel kan ook in z'n geheel in de magnetron worden bereid. zowel de aardappelen als de zuurkool,appel en kruiden kunnen worden gekookt in de magnetron (op ca. 800 watt) en vervolgens met de overige ingrediënten worden gemengd en verder bereid in de magnetron tot alles door en door warm is.
Reageer op deze reactie

Gepost door ankypaul op Zaterdag 13 Februari 2010 15:33:35
Het is mij in dit recept niet duidelijk wat er met de ham of casselrrib gebeurt.Wordt dit er los bij geserveerd of gaat het mee in de schaal?
ank
Reageer op deze reactie

Zelf een discussie beginnen?
U kunt reageren op artikelen, maar ook zelf een discussieonderwerp starten.