*

Ja, ik neem een abonnement op Plus Magazine en betaal €35 via automatische incasso.
AANHEF
Het abonnement loopt tot wederopzegging en geldt alleen binnen Nederland. U gaat hiermee akkoord met de leveringsvoorwaarden (zie colofon of www.plusonline.nl/leveringsvoorwaarden)

Specials in Geld & Recht


PlusOnline Magazine
Word nu abonnee!


1 Jaar Plus Magazine voor slechts €35

Profiteer van:
•    33% Korting op de winkelprijs
•    GRATIS gezondheidsspecial
•    Plustelefoon voor financieel & juridisch advies
•    Elke maand ruim 200 pagina's
•    Gratis toegang tot het PlusArchief
•    50% Korting op de toegang van de 50PlusBeurs

 

Deze maand in
Aanbieding

Grote verschillen in premies aanvullende autoverzekeringen

Door: Perry van Dijk
Autoverzekeringen zijn uit te breiden met aanvullingen zoals, rechtsbijstandverzekering, ongevalinzittendenverzekering en schadeinzittendenverzekering. Er blijken grote verschillen in de hoogte van de premie. De duurste is twee keer zo duur als de goedkoopste, zo blijkt uit onderzoek van Verzekeringssite.nl.

Om te kunnen reageren dient u eerst in te loggen:
gebruikersnaam
wachtwoord
 

Gepost door ebonic op Vrijdag 06 Juli 2012 10:00:45
In hoeverere is dit onderzoek onafhankelijk. verzekeringsite onderzoekt toch alleen maatschappijen die betalen om op hun website te staan? Waarom zie ik bijvoorbeeld diks , Verzekeringen Online en Independer niet terugkomen
Reageer op deze reactie

Zelf een discussie beginnen?
U kunt reageren op artikelen, maar ook zelf een discussieonderwerp starten.