-
PLUSWINKEL
Nu ook:
Aanbieding
Lofoten, Spitsbergen en de Noordkaap
Adembenemend mooie Pluscruise
met onder meer optredens aan boord van Nurlaila Karim
Later met pensioen geen probleem
Door: Nico van Scheijndel
Uit onderzoek van Maurice de Hond blijkt dat twee derde van de Nederlanders er geen probleem mee hebben dat we langer moeten doorwerken. Alleen de stemmers van SP en PVV zijn tegen.
Uit onderzoek van Maurice de Hond blijkt dat twee derde van de Nederlanders er geen probleem mee hebben dat we langer moeten doorwerken. Alleen de stemmers van SP en PVV zijn tegen.
Om te kunnen reageren dient u eerst in te loggen:
Gepost door Aat42 op Maandag 11 Juni 2012 10:07:12
11-06-2012.
Dit is opvallend; de P.V.V. blijft mordicus tegen de verhoging van de AOW-leeftijd. Was het niet de heer Wilders die vorig jaar op de avond dat de verkiezingsuitslagen binnenliepen met veel bombarie verkondigde dat deze verhoging nooit zou worden geaccepteerd? Was het niet dezelfde heer Wilders die de volgende morgen zonder ruggenspraak of onderhandelingen vertelde dat dit wat hem betreft geen breekpunt was? En dan nu weer tegen? Over draaikonterij gesproken. Draaikonterij die van de heer Wilders wordt geaccepteerd en van ander politici wordt omschreven als de arrogantie van de macht en kiezersbedrog. Begrijpt u het, begrijp ik het.
Aat42
Reageer op deze reactieDit is opvallend; de P.V.V. blijft mordicus tegen de verhoging van de AOW-leeftijd. Was het niet de heer Wilders die vorig jaar op de avond dat de verkiezingsuitslagen binnenliepen met veel bombarie verkondigde dat deze verhoging nooit zou worden geaccepteerd? Was het niet dezelfde heer Wilders die de volgende morgen zonder ruggenspraak of onderhandelingen vertelde dat dit wat hem betreft geen breekpunt was? En dan nu weer tegen? Over draaikonterij gesproken. Draaikonterij die van de heer Wilders wordt geaccepteerd en van ander politici wordt omschreven als de arrogantie van de macht en kiezersbedrog. Begrijpt u het, begrijp ik het.
Aat42
Zelf een discussie beginnen?
U kunt reageren op artikelen, maar ook zelf een discussieonderwerp starten.




Lees verder