*

Ja, ik neem een abonnement op Plus Magazine en betaal €30 via automatische incasso.
AANHEF
Het abonnement loopt tot wederopzegging en geldt alleen binnen Nederland. U gaat hiermee akkoord met de leveringsvoorwaarden (zie colofon of www.plusonline.nl/leveringsvoorwaarden)

Specials in Geld & Recht


PlusOnline Magazine
Word nu abonnee!


1 Jaar Plus Magazine voor slechts €30

Profiteer van:
•    40% Korting op de winkelprijs
•    GRATIS 2 Gezondheidsspecials
•    Plustelefoon voor financieel & juridisch advies
•    Elke maand ruim 200 pagina's
•    Gratis toegang tot het PlusArchief
•    50% Korting op de toegang van de 50PlusBeurs

 

Deze maand in
Aanbieding
De mooiste Noorse Fjorden
Ontdek de Noorse fjorden tijdens deze 13-daagse cruise
Kies uw eigen kajuit!
AOW-toeslag
Dinsdag 13 mei 2008 , reageer

Verandering in uw leefomgeving kan van invloed zijn op uw toeslagen, zo ook bij AOW-toeslag.

AOW-toeslag

Ik ontvang een AOW-pensioen. Mijn vrouw, die nog geen 65 is, werkt parttime. Zij verdient een bescheiden salaris, en daarom ontvang ik een AOW-toeslag.

Binnenkort stopt mijn vrouw met werken om met prepensioen te gaan. Gaat die toeslag dan omhoog?


Waarschijnlijk wel, maar het hangt af van de inkomsten. Het inkomen van uw vrouw wordt voor een deel verrekend met de AOW-toeslag die u ontvangt. Het eerste deel, bijna €200, is geheel vrijgelaten.

Van het restant wordt tweederde van de toeslag afgetrokken. Als uw vrouw een prepensioen ontvangt, dan wordt dit volledig met uw AOW-toeslag verrekend. Het ligt aan de exacte bedragen van salaris en prepensioen hoe dat precies uitpakt.

Auteur:Erik Boogaards
TREFWOORDEN:  toeslagAOWwerk

Er zijn nog geen reacties

Nieuwsbrief

Meld u nú aan voor de gratis wekelijkse nieuwsbrief van PlusOnline en maak 3x kans op een printer van Epson t.w.v. €229,99!
Al 143.361 inschrijvers

Aanmelden

Nog geen gebruikersnaam en wachtwoord? Meld u nu aan, vul uw profiel in en profiteer van de voordelen!
Al 142.528 aanmelders