*

Ja, ik neem een abonnement op Plus Magazine en betaal €30 via automatische incasso.
AANHEF
Het abonnement loopt tot wederopzegging en geldt alleen binnen Nederland. U gaat hiermee akkoord met de leveringsvoorwaarden (zie colofon of www.plusonline.nl/leveringsvoorwaarden)

Nu ook:


PlusOnline Magazine
Word nu abonnee!


1 Jaar Plus Magazine voor slechts €30

Profiteer van:
•    40% Korting op de winkelprijs
•    GRATIS 2 Gezondheidsspecials
•    Plustelefoon voor financieel & juridisch advies
•    Elke maand ruim 200 pagina's
•    Gratis toegang tot het PlusArchief
•    50% Korting op de toegang van de 50PlusBeurs

 

Deze maand in
Aanbieding
De mooiste Noorse Fjorden
Ontdek de Noorse fjorden tijdens deze 13-daagse cruise
Kies uw eigen kajuit!
Lezersoproep: Laat ons uw lievelingsrecept gezonder maken!
Maandag 16 januari 2012

Geniet u ook zo van uw ontbijt, lunch en avondeten? En vraagt u zich wel eens af of het niet wat gezonder kan? Voor een artikel in ons mei-nummer zoeken we mensen die hun favoriete ontbijt, lunch of avondeten onder de loep willen laten nemen door onze dietiste, Karine Hoenderdos!

Lezersoproep: Laat ons uw lievelingsrecept gezonder maken!

Zij kan u vertellen hoe u met kleine aanpassingen veel meer voedingswaarde toevoegt aan uw maaltijd. Stuur ons uw favoriete en meest gemaakte ontbijt, lunch- of diner-recept plus daarbij uw motivatie om mee te doen aan deze meal-make-over. Waarom is het voor u belangrijk om wat gezonder te eten? Stel dat u wordt uitgekozen om mee te doen, dan maakt Karine een gezondere versie van uw lievelingsrecept en komt onze fotograaf bij u langs voor een mooi portretvan u in uw keuken.

Stuur uw reactie zsm naar gezondheid@plusmagazine.nl, ovv 'gezonder eten' en vermeld uw naam, leeftijd en telefoonnummer.

Susanne de Joode
Redacteur Gezondheid
Plus Magazine


Nieuwsbrief

Meld u nú aan voor de gratis wekelijkse nieuwsbrief van PlusOnline en maak 3x kans op een printer van Epson t.w.v. €229,99!
Al 143.361 inschrijvers

Aanmelden

Nog geen gebruikersnaam en wachtwoord? Meld u nu aan, vul uw profiel in en profiteer van de voordelen!
Al 142.528 aanmelders