*

Ja, ik neem een abonnement op Plus Magazine en betaal €30 via automatische incasso.
AANHEF
Het abonnement loopt tot wederopzegging en geldt alleen binnen Nederland. U gaat hiermee akkoord met de leveringsvoorwaarden (zie colofon of www.plusonline.nl/leveringsvoorwaarden)

Nu ook:


PlusOnline Magazine
Word nu abonnee!


1 Jaar Plus Magazine voor slechts €30

Profiteer van:
•    40% Korting op de winkelprijs
•    GRATIS 2 Gezondheidsspecials
•    Plustelefoon voor financieel & juridisch advies
•    Elke maand ruim 200 pagina's
•    Gratis toegang tot het PlusArchief
•    50% Korting op de toegang van de 50PlusBeurs

 

Deze maand in
Aanbieding
De mooiste Noorse Fjorden
Ontdek de Noorse fjorden tijdens deze 13-daagse cruise
Kies uw eigen kajuit!
Poll: Ouderen nemen jongeren bij de neus, grappig of niet?
Woensdag 29 september 2010 , 5 reacties

RTL 4 zendt al sinds 21 augustus het veelbesproken verborgen camera-programma Benidorm Bastards uit. De Nederlandse versie van de tv-hit uit België, waarin ouderen jongeren in de maling nemen. Wat vindt u van dit concept?

5

Benidorm Bastards, een TV programma waarin senioren de jongere generatie voor de gek houden. Bep, Lia, Jeannette, Henk, Ruud, Ada, Kees, Toon en Toes, allen flink op leeftijd, maken stevig amok in de straten. Menig omstander aanschouwt met opengevallen mond de meest absurde en bizarre acties van dit groepje ogenschijnlijk keurige bejaarden.

In België is het al een enorm succes, en nu lijkt het ook in Nederland aan te slaan. Kinderachtig? Of is het eigenlijk gewoon heel leuk? Oordeel zelf:

 

 

Wat vindt u van dit programma? Breng uw stem uit:

Benidorm Bastards is een leuk programma


Uitslag (130)
Ja, ik vind het grappig! (84)64.6 %
Nee, ik zie er de humor niet van in. (46)35.4 %

Deze poll is inmiddels verlopen. U kunt helaas niet meer stemmen.

TREFWOORDEN:  televisiesenior

5 reacties

verschrikkelijk!
Wat een ongein; ik begrijp niet, dat mensen hier nog om kunnen lachen.
Als we alles al gehad hebben, kan dit er ook nog wel bij!
ik ben het hier helemaal mee eens. Ik snap niet dat er mensen zijn die zich daar voor lenen. Moet wel eeeerg!!! goed betaald worden!


Ik snap niet dat de jongeren hier intrappen,het komt zo
onecht over en als je goed op let reageren ze
ook maar heel weinig op die onzin die ze uitkramen.....
Ik vind het een afschuwelijk programma en zet dan ook snel de tv uit of op een andere zender als dit programma begint.
Ik snap dit hoe RLT 'zo'n afschuwelijk programma uit kan zenden. Of vindt de jeugd dit juist leuk?
Grandioos, vooral de reactie van de jongeren wanneer ze geconfronteerd worden met ouderen die zich als jongeren gedragen. Alsof ze een spiegel voorgehouden wordt.

Nieuwsbrief

Meld u nú aan voor de gratis wekelijkse nieuwsbrief van PlusOnline en maak 3x kans op een printer van Epson t.w.v. €229,99!
Al 143.361 inschrijvers

Aanmelden

Nog geen gebruikersnaam en wachtwoord? Meld u nu aan, vul uw profiel in en profiteer van de voordelen!
Al 142.528 aanmelders