*

Ja, ik neem een abonnement op Plus Magazine en betaal €30 via automatische incasso.
AANHEF
Het abonnement loopt tot wederopzegging en geldt alleen binnen Nederland. U gaat hiermee akkoord met de leveringsvoorwaarden (zie colofon of www.plusonline.nl/leveringsvoorwaarden)

Nu ook:


PlusOnline Magazine
Word nu abonnee!


1 Jaar Plus Magazine voor slechts €30

Profiteer van:
•    40% Korting op de winkelprijs
•    GRATIS 2 Gezondheidsspecials
•    Plustelefoon voor financieel & juridisch advies
•    Elke maand ruim 200 pagina's
•    Gratis toegang tot het PlusArchief
•    50% Korting op de toegang van de 50PlusBeurs

 

Deze maand in
Aanbieding
De mooiste Noorse Fjorden
Ontdek de Noorse fjorden tijdens deze 13-daagse cruise
Kies uw eigen kajuit!
Aantal honderdplussers groeit door
Woensdag 15 september 2010 , reageer

Er komen steeds meer Nederlanders van honderd jaar of ouder, ook het aantal mannelijke honderdplussers groeit.

Aantal honderdplussers groeit door

Nederland kende begin 2010 1743 bewoners van honderd jaar of ouder. Het merendeel van hen is vrouw, een op de zeven honderdjarigen is man. De oudste Nederlandse vrouw is geboren in 1901, de oudste Man in 1902. Het Centraal Bureau voor de Statistiek heeft ook gekeken naar de verdeling van de honderdplussers. Bijna de helft van de honderdplussers is honderd jaar, een derde 101 jaar.

Het aantal eeuwlingen is in 2009 met 115 personen gegroeid. Die groei zal de komende jaren alleen maar toenemen, met als verwachting dat er in 2050 bijna 14 duizend eeuwlingen zijn, een op de 1250 inwoners.

 


Auteur:Nico van Scheijndel
Bron:Proud to be Senior
TREFWOORDEN:  seniorverjaardagleeftijd

Er zijn nog geen reacties

Nieuwsbrief

Meld u nú aan voor de gratis wekelijkse nieuwsbrief van PlusOnline en maak 3x kans op een printer van Epson t.w.v. €229,99!
Al 143.361 inschrijvers

Aanmelden

Nog geen gebruikersnaam en wachtwoord? Meld u nu aan, vul uw profiel in en profiteer van de voordelen!
Al 142.570 aanmelders