*

Ja, ik neem een abonnement op Plus Magazine en betaal €30 via automatische incasso.
AANHEF
Het abonnement loopt tot wederopzegging en geldt alleen binnen Nederland. U gaat hiermee akkoord met de leveringsvoorwaarden (zie colofon of www.plusonline.nl/leveringsvoorwaarden)

Nu ook:


PlusOnline Magazine
Word nu abonnee!


1 Jaar Plus Magazine voor slechts €30

Profiteer van:
•    40% Korting op de winkelprijs
•    GRATIS 2 Gezondheidsspecials
•    Plustelefoon voor financieel & juridisch advies
•    Elke maand ruim 200 pagina's
•    Gratis toegang tot het PlusArchief
•    50% Korting op de toegang van de 50PlusBeurs

 

Deze maand in
Aanbieding
De mooiste Noorse Fjorden
Ontdek de Noorse fjorden tijdens deze 13-daagse cruise
Kies uw eigen kajuit!
Behoud AOW met 65 jaar in de bouw
Donderdag 07 juli 2011 , reageer

De aannemers federatie Bouw en Infra pleit voor het behoud van de AOW in de bouw met 65 jaar en wanneer de werknemers een arbeidsverleden van 45 jaren hebben.

Behoud AOW met 65 jaar in de bouw

Het definiëren van wat een zwaar beroep is valt niet mee en blijkt zelfs juridisch moeilijk haalbaar. In de bouw hoeven ze echter niet lang na te denken. De Aannemersfederatie Bouw en Infra pleit er dan ook voor om de AOW met 65 jaar mogelijk te houden voor mensen die in de bouw werken of er een arbeidsverleden van 45 jaar hebben. Ondanks inspanningen om ziekteverzuim en arbeidsongeschiktheid in de bouw te verminderen zal de bouw altijd een zwaar beroep blijven.

Minister Kamp van Sociale Zaken gaf gisteren al aan dat hij op aandringen van de PvdA en de ChristenUnie op zoek gaat naar mogelijkheden om de AOW voor mensen met een laag inkomen, zwaar beroep of lang arbeidsverleden mogelijk te houden. Hij krijgt nu dus ook steun uit de bouwwereld.

Auteur:Nico van Scheijndel
Bron:Proud to be Senior

Er zijn nog geen reacties

Nieuwsbrief

Meld u nú aan voor de gratis wekelijkse nieuwsbrief van PlusOnline en maak 3x kans op een printer van Epson t.w.v. €229,99!
Al 143.361 inschrijvers

Aanmelden

Nog geen gebruikersnaam en wachtwoord? Meld u nu aan, vul uw profiel in en profiteer van de voordelen!
Al 142.570 aanmelders