*

Ja, ik neem een abonnement op Plus Magazine en betaal €30 via automatische incasso.
AANHEF
Het abonnement loopt tot wederopzegging en geldt alleen binnen Nederland. U gaat hiermee akkoord met de leveringsvoorwaarden (zie colofon of www.plusonline.nl/leveringsvoorwaarden)

Nu ook:


PlusOnline Magazine
Word nu abonnee!


1 Jaar Plus Magazine voor slechts €30

Profiteer van:
•    40% Korting op de winkelprijs
•    GRATIS 2 Gezondheidsspecials
•    Plustelefoon voor financieel & juridisch advies
•    Elke maand ruim 200 pagina's
•    Gratis toegang tot het PlusArchief
•    50% Korting op de toegang van de 50PlusBeurs

 

Deze maand in
Aanbieding
De mooiste Noorse Fjorden
Ontdek de Noorse fjorden tijdens deze 13-daagse cruise
Kies uw eigen kajuit!
Senioren willen overstappen
Dinsdag 01 november 2011 , reageer

Volgens een onderzoek binnen de 55plus community van Goedenwel blijkt dat driekwart van deze leden tevreden is met de zorgverzekeraar, maar dat toch 55 procent overweegt over te stappen naar een andere zorgverzekeraar.

Senioren willen overstappen

Verzekeraar Achmea probeert met haar 55plus community tegemoet te komen aan de wensen van 55-plussers. Ze gebruikt de groep, die uit 42.500 leden bestaat dan ook regelmatig om onderzoek te doen en zo het productaanbod te verbeteren. Zo is er ook een onderzoek gedaan naar de overstapgeneigdheid onder 55-plussers. Na een onderzoek onder 900 leden is de conclusie dat driekwart van de onderzochte groep tevreden is met haar zorgverzekering. Toch wil 55 procent van de onderzochte groep wel overstappen. Argumenten voor die overstap zijn de hoogte van de basispremie (25 procent), de dekking (23 procent en de transparantie van de verzekeraar, 12 procent.

Naast het onderzoek is er ook gezocht naar wat de groep zelf de meest relevante aanvullende verzekering vindt. Op dat meest aansprekende pakket krijgen de leden nu de hoogste korting. Of dat voldoende is om te blijven zitten is nog maar de vraag. De premies voor het basispakket zorgverzekering liggen behoorlijk uiteen en de premie en dekking voor de aanvullende verzekeringen niet minder. Goed zoeken naar wat voor jou belangrijk is en vervolgens naar de prijs kijken lijkt de betere oplossing.

Auteur:Nico van Scheijndel
Bron:Proud to be Senior

Er zijn nog geen reacties

Nieuwsbrief

Meld u nú aan voor de gratis wekelijkse nieuwsbrief van PlusOnline en maak 3x kans op een printer van Epson t.w.v. €229,99!
Al 143.361 inschrijvers

Aanmelden

Nog geen gebruikersnaam en wachtwoord? Meld u nu aan, vul uw profiel in en profiteer van de voordelen!
Al 142.570 aanmelders