*

Ja, ik neem een abonnement op Plus Magazine en betaal €30 via automatische incasso.
AANHEF
Het abonnement loopt tot wederopzegging en geldt alleen binnen Nederland. U gaat hiermee akkoord met de leveringsvoorwaarden (zie colofon of www.plusonline.nl/leveringsvoorwaarden)

Nu ook:


PlusOnline Magazine
Word nu abonnee!


1 Jaar Plus Magazine voor slechts €30

Profiteer van:
•    40% Korting op de winkelprijs
•    GRATIS 2 Gezondheidsspecials
•    Plustelefoon voor financieel & juridisch advies
•    Elke maand ruim 200 pagina's
•    Gratis toegang tot het PlusArchief
•    50% Korting op de toegang van de 50PlusBeurs

 

Deze maand in
Aanbieding
De mooiste Noorse Fjorden
Ontdek de Noorse fjorden tijdens deze 13-daagse cruise
Kies uw eigen kajuit!

MAX gaat door

Omroep MAX maakte aan het begin van het nieuwe jaar bekend ruim 200.000 leden te hebben. Daarmee heeft MAX voldoende leden om te kunnen blijven uitzenden, ze streeft zelfs naar uitbreiding van de zendtijd.
Maandag 05 januari 2009 , 1 reactie
1

MAX gaat door

Voor 1 april moeten omroepen tenminste 150 duizend leden hebben om te kunnen blijven uitzenden. Reden voor de kleinste zendgemachtigden zoals LINK en MAX om op jacht te gaan naar nieuwe leden.

Omroep MAX, die zich met name op ouderen richt, heeft de minimumnorm nu al ruimschoots gehaald, op 2 januari had de omroep 201.119 leden. Een hele prestatie voor een omroep die in september 2005 voor het eerst en met 62.000 leden begon met uitzenden.

Volgens oprichter en directeur Jan Slagter is MAX de snelst groeiende omroep van Nederland met beperkte middelen, zonder programmablad, maar met vele positieve reacties op de programma’s die ze uitzendt. Jan Slagter hoopt op nog veel meer nieuwe leden, de doelstelling is om op 31 maart 2009 tenminste 230 duizend leden te hebben zodat in 2010 meer zendtijd voor MAX beschikbaar komt.


Auteur:Nico van Scheijndel

1 reactie

PROFICIAT! Zeer goed nieuws, dat een omroep voor de wat ouderen zo ruimte behoud in de media! Zo kunnen ze laten zien dat de senioren van vandaag geen ouwe vandagen zijn, maar mensen met een fitte en gezonde levensstijl. Want het is tenslotte toch zo dat we van buiten ouder...

Nieuwsbrief

Meld u nú aan voor de gratis wekelijkse nieuwsbrief van PlusOnline en maak 3x kans op een printer van Epson t.w.v. €229,99!
Al 143.361 inschrijvers

Aanmelden

Nog geen gebruikersnaam en wachtwoord? Meld u nu aan, vul uw profiel in en profiteer van de voordelen!
Al 142.570 aanmelders