*

Ja, ik neem een abonnement op Plus Magazine en betaal €30 via automatische incasso.
AANHEF
Het abonnement loopt tot wederopzegging en geldt alleen binnen Nederland. U gaat hiermee akkoord met de leveringsvoorwaarden (zie colofon of www.plusonline.nl/leveringsvoorwaarden)

Nu ook:


PlusOnline Magazine
Word nu abonnee!


1 Jaar Plus Magazine voor slechts €30

Profiteer van:
•    40% Korting op de winkelprijs
•    GRATIS 2 Gezondheidsspecials
•    Plustelefoon voor financieel & juridisch advies
•    Elke maand ruim 200 pagina's
•    Gratis toegang tot het PlusArchief
•    50% Korting op de toegang van de 50PlusBeurs

 

Deze maand in
Aanbieding
De mooiste Noorse Fjorden
Ontdek de Noorse fjorden tijdens deze 13-daagse cruise
Kies uw eigen kajuit!

Ouderen zijn grootaandeelhouders

Mensen van 45 jaar en ouder zijn de grootbezitters van aandelen, zij die ouder zijn dan 65 jaar bezitten de meeste effecten, in 2006 voor ruim twee ton. De klappen van de financiële crisis zijn bij deze groep dan ook het hardste aangekomen.
Maandag 25 mei 2009 , reageer

Ouderen zijn grootaandeelhouders

Het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) maakte vanmorgen bekend hoe het met de vermogens in Nederland is gesteld. De meeste informatie betreft de situatie van 2006. In dat jaar hadden alle Nederlanders samen een vermogen van 994 miljard euro. Het leeuwendeel van het vermogen bevindt zich als overwaarde in de eigen woning, 413 miljard euro.

Uit de gegevens van het CBS blijkt dat negen op de tien Nederlanders beschikte over een bank- of spaartegoed. Ruim een kwart van de Nederlanders heeft effecten, aandelen en obligaties. De effecten zijn voor tachtig procent in handen van de 45-plussers, personen van 65 jaar en ouder bezitten de meeste waardepapieren, voor gemiddeld twee ton. Ten opzichte van 2006 nam de waarde met gemiddeld 16 procent af door de kredietcrisis.

 


Auteur:Nico van Scheijndel
TREFWOORDEN:  ouderenaandelenkapitaal

Er zijn nog geen reacties

Nieuwsbrief

Meld u nú aan voor de gratis wekelijkse nieuwsbrief van PlusOnline en maak 3x kans op een printer van Epson t.w.v. €229,99!
Al 143.361 inschrijvers

Aanmelden

Nog geen gebruikersnaam en wachtwoord? Meld u nu aan, vul uw profiel in en profiteer van de voordelen!
Al 142.570 aanmelders