*

Ja, ik neem een abonnement op Plus Magazine en betaal €30 via automatische incasso.
AANHEF
Het abonnement loopt tot wederopzegging en geldt alleen binnen Nederland. U gaat hiermee akkoord met de leveringsvoorwaarden (zie colofon of www.plusonline.nl/leveringsvoorwaarden)

Nu ook:


PlusOnline Magazine
Word nu abonnee!


1 Jaar Plus Magazine voor slechts €30

Profiteer van:
•    40% Korting op de winkelprijs
•    GRATIS 2 Gezondheidsspecials
•    Plustelefoon voor financieel & juridisch advies
•    Elke maand ruim 200 pagina's
•    Gratis toegang tot het PlusArchief
•    50% Korting op de toegang van de 50PlusBeurs

 

Deze maand in
Aanbieding
De mooiste Noorse Fjorden
Ontdek de Noorse fjorden tijdens deze 13-daagse cruise
Kies uw eigen kajuit!

Aardbeien tegen veroudering

Een paar keer per maand aardbeien eten remt volgens onderzoekers van de Tufs University in Medford het verouderingsproces. Door een paar keer per maand aardbeien eten is er al een positief effect op de veroudering van lichaam en hersenen.  
Dinsdag 11 augustus 2009 , reageer

Aardbeien tegen veroudering

Al eerder was bekend dat het regelmatig eten van bessen goed is voor het lichaam en beschermt tegen hartziekten, infecties en bepaalde kankersoorten. Nu is er ook een positief effect van het eten van aardbeien gevonden. De antioxidanten in de aardbei beschermen de membranen van zenuwcellen tegen infecties en veroudering. Hierdoor vertraagt het verouderingsproces van het lichaam en daarmee ook de hersenen.

Auteur:Nico van Scheijndel

Er zijn nog geen reacties

Nieuwsbrief

Meld u nú aan voor de gratis wekelijkse nieuwsbrief van PlusOnline en maak 3x kans op een printer van Epson t.w.v. €229,99!
Al 143.361 inschrijvers

Aanmelden

Nog geen gebruikersnaam en wachtwoord? Meld u nu aan, vul uw profiel in en profiteer van de voordelen!
Al 142.570 aanmelders