*

Ja, ik neem een abonnement op Plus Magazine en betaal €30 via automatische incasso.
AANHEF
Het abonnement loopt tot wederopzegging en geldt alleen binnen Nederland. U gaat hiermee akkoord met de leveringsvoorwaarden (zie colofon of www.plusonline.nl/leveringsvoorwaarden)

Nu ook:


PlusOnline Magazine
Word nu abonnee!


1 Jaar Plus Magazine voor slechts €30

Profiteer van:
•    40% Korting op de winkelprijs
•    GRATIS 2 Gezondheidsspecials
•    Plustelefoon voor financieel & juridisch advies
•    Elke maand ruim 200 pagina's
•    Gratis toegang tot het PlusArchief
•    50% Korting op de toegang van de 50PlusBeurs

 

Deze maand in
Aanbieding
De mooiste Noorse Fjorden
Ontdek de Noorse fjorden tijdens deze 13-daagse cruise
Kies uw eigen kajuit!

50-plus niet langer digibeet

Mocht er nog aan getwijfeld worden dan heeft een onderzoek van het Nationaal 50+ panel die laatste twijfel weggenomen: de 50-plusser is niet langer digibeet.
Donderdag 25 februari 2010 , reageer

50-plus niet langer digibeet

Uit onderzoek van het Nationaal 50+ panel blijkt dat bijna de helft van de vrouwen zich net zo vaardig vindt op de computer als jongeren. Daar hebben ze ook reden toe: 82 procent van de 50-plussers koopt volgens het onderzoek online, 50 procent zit wel eens op Hyves.

Van de onderzochte 581 50-plussers acht 54 procent zich goed tot zeer goed met de computer, slechts 5 procent geeft schoorvoetend toe niet zo vaardig te zijn. Verder blijkt meer dan de helft online spelletjes te spelen of luistert naar muziek.

De krant wordt echter niet op de computer gelezen en ook voor radio en TV gebruikt de 50-plusser de computer niet. Tenslotte blijkt men gemiddeld twee computers in huis te hebben.

Met zulke resultaten kun je nog nauwelijks volhouden dat 50-plussers digibeet zijn. Misschien gaat die kwalificatie hooguit op voor de mensen van 75 jaar en ouder.


Er zijn nog geen reacties

Nieuwsbrief

Meld u nú aan voor de gratis wekelijkse nieuwsbrief van PlusOnline en maak 3x kans op een printer van Epson t.w.v. €229,99!
Al 143.361 inschrijvers

Aanmelden

Nog geen gebruikersnaam en wachtwoord? Meld u nu aan, vul uw profiel in en profiteer van de voordelen!
Al 142.570 aanmelders